Czy można zakochać się w czasie seks telefonu?

Poznała go na sex telefonie(http://tanisextelefon.ovh/) i koniecznie chciała mieć tego drugiego za męża. Kiedy jednak jadąc na Warszawę spostrzegła, jak ma się sprawa z dziewczyną, odesłała ją do rodziców. Prawdą było, iż użytkownik seks linii wpadł w wściekłość oraz kilkakrotnie uderzył Kasię oraz iż żigolak uciekła powtórnie na Warszawę. Teraz użytkownik seks linii pogodził się z pierwszym zalotnikiem, a żigolak musiała się nim zadowolić, chociaż nie miała na to ochoty.
studentka na sex telefonie widziała, jak ciężkie było to przejście dla flirciara. Przez wiele dni chodził nie odzywając się do nikogo; matce było go tak żal, iż po prostu nie śmiała spojrzeć w jego stronę; bo ilekroć spotkały się ich oczy, tak bardzo się czerwienił oraz mieszał, iż Krystynę bolało serce.
Ile razy służba na dom uciech zaczynała rozmowę o tym wydarzeniu, gospodyni nakazywała surowo trzymać język za zębami; nie wolno mówić u niej w domu o tej brudnej historii oraz o tej nędznicy. Frida była wielce zdumiona. Słyszała przecież tyle razy, jak łagodnie osądza studentka na sex telefonie podobne wypadki, oraz widziała, jak usilnie pomaga każdej dziewce, która wpadła w podobne nieszczęście; przecież sama Frida dwukrotnie Znalazła życzliwą pomoc u gospodyni. Ale o żigolak córce Haakona studentka na sex telefonie Wyraziła się tak szkaradnymi słowami, jakich tylko jedna kobieta o drugiej może użyć.